Author: m***b
Date:
Review: Highly recommended. Good quality product.
顏色: Rock Star
尺寸: 均碼
Price: NT$241
Original Price: NT$322
| Material | ABS |
| Texture | Cream |
| Finish | Shimmer |
| Type | Eyeshadow Stick |
| Color | Rock Star |
| 長度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 1.5 cm |
| 淨重 | 3 g |
| 高度 | 8.3 cm |
| SKU | sb25082601813654690 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7211519 people said the quality is very good!
Author: m***b
Date:
Review: Highly recommended. Good quality product.
顏色: Rock Star
尺寸: 均碼
Author: l***n
Date:
Review: esta sombra de ojos me tiene loca es lo mejor del mundo yo estoy enamorada de este producto si te gusta brillar este es tu producto
顏色: Rock Star
尺寸: 均碼
Author: r***1
Date:
Review: المنتج جداا حلو ممتاز
顏色: Rock Star
尺寸: 均碼
Author: r***1
Date:
Review: Very nice and high quality❤️❤️❤️
顏色: Rock Star
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.